پنجشنبه 21 مرداد 1395 / 10:44|کد خبر : 863|گروه : فرهنگی

فرماندار دهگلان/

جشنواره موسیقی لیلاخ برای دومین سال دردهگلان برگزار می شود

جشنواره موسیقی لیلاخ برای دومین سال دردهگلان برگزار می شود

فرماندار دهگلان درجلسه هماهنگی برنامه ریزی برگزاری جشنواره موسیقی لیلاخ گفت: این جشنواره در روز های دهم و یازدهم شهریور در پارک لاله دهگلان برگزار می شود.


 به گزارش خبرنگار دهگلان شیدا، نظری فرماندار دهگلان با اشاره به برگزاری جشنواره موسیقی لیلاخ دراین شهرستان گفت: استقبال بی نظر مردم دهگلان از جشنواره وایجاد انگیزه  وخواست  خود مردم باعث شد که این جشنواره تداوم یابد وهرساله دراین شهرستان برگزار شود.


 وی افزود: بهترین زمان برای برگزاری این جشنواره مرداد ماه است چونکه این منطقه لیلاخی وسردسیر است درفصل پاییز باعث می شود که مردم کمتر ازاین جشنواره استقبال کنند.


 وی درادامه گفت: این جشنواره یکی ازنیازهای اجتماعی وترویج نشاط اجتماعی است وما تلاش می کنیم تا ازطریق اداره فرهنگ وارشاد اسلامی این جشنواره برای همیشه درشهرستان جا افتاده شود.


 وی درادامه گفت: پارسال دراین جشنواره درمجموع دوشب حضور 22 هزار نفر ی نشان از اشتیاق مردم به این برنامه است وما نسبت به توان خود باید دربرگزاری این برنامه  تلاش کنیم.


نظری گفت: اگر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بحث تقویت وبنیه مالی کمک کنند می توان برنامه با کیفیت بالاتر و مطلوبترانجام شود و حتی موسیقی دانان کشور و حتی خارج ازکشور نیز به این جشنواره دعوت شوند.


نظری با اشاره به برگزاری برنامه ئاله کوک دردهگلان گفت:برگزاری این برنامه درپارگ لاله دهگلان وحضور واستقبال مردم ازاین برنامه دراستان بی نظیر بوده است.


در ادامه فلاحی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهگلان گفت: بیشترین هدف ما ازبرگزاری این جشنواره رضایت مندی مردم و شور و نشاط اجتماعی است .


رئیس اداره ارشاد اسلامی دهگلان  افزود: باید تلاش کنیم که این جشنواره به صورت زنده پوشش داده شود و بازتاب رسانه ای جهانی داشته باشد.


وی درادامه  گفت: انتظارم دارم که کار شناسان اداره کل دراین زمینه با ماهمکاری بیشتر داشته باشند که اینکار برگ زرینی برای بحث فرهنگی دهگلان باشد.


فلاحی ضمن تشکر ازفرماندار، شهردار و شورای شهر دهگلان : فرمانداری، شهرداری و شورای شهر دهگلان درجهت برگزاری این برنامه هم پارسال وهم امسال تلاش کرده اند تا به نحو مطلوب  برگزارشود.


درادامه کاکای شهردار دهگلان گفت: شهرداری و شورای شهر بنا به وظیفه ذاتی در راستای اقدامات فرهنگی این ظرفیت رادارد که که جشنواره را برگزار کنند و برای این جشنواره فرهنگی مبلغ 35 میلیون تومان برای هزینه برنامه ها درنظر گرفته است.
 

 

انتهای پیام/

 برچسب ها :

جشنواره لیلاخاستقبال مردمترویج نشاط اجتماعیاداره فرهنگ وارشاد اسلامیجشنواره نیاز اجتماعی

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Dehgolansheyda Telegran Channel

ADS In Website

::. آخرین اخبار .::
::. پربازدیدترین های یک ماه اخیر .::