پنجشنبه 16 مهر 1394 / 07:31|کد خبر : 46|گروه : اجتماعی

مدیرآموزش وپرورش درمراسم قرائت مهر

تعامل نیروی انتظامی وآموزش وپرورش باعث ازبین رفتن ناهنجاری دراجتماع می شود

تعامل نیروی انتظامی وآموزش وپرورش باعث ازبین رفتن ناهنجاری دراجتماع می شود

مدیر آموزش وپرورش دهگلان درمراسم قرائت مهر درمدرسه الزهرا گفت: تعامل وهمکار نیروی انتظامی با آموز ش وپروروش می تواند از ناهنجاریها سر راه دانش آموزان جلوگیری کند.


به گزارش خبر نگار دهگلا شیدا، صالح نادری مدرسه رابه معنای واقعی کلمه کارخانه انسان سازی داست وگفت:اگر ذهن دانش آموزان دراین کارخانه درست ساخته شود میزان جرم وخطا خودبه خود کاهش می یابد.
نادری گفت:اهداف نیروی انتظامی پیشگیری ازجرم است اگر آموزش و پرورش و نیروی انتظامی در اثر یک ارتباط مؤثر با هم فکر کنند می توانند بستر بروز نابهنجاری ها را در جامعه از بین ببرند
مدیر آموزش وپرورش دهگلان افزود: اگر دانش آموزان متوجه شوند که آینده متعلق به آنان است واین موضوع را خوب درک نمایند برای ازبین بردن ناهنجاریها دراجتماع همکاری می کنند.
وی درادامه گفت: ما درحوزه آسیب های اجتماعی و کاهش آن توانسته ایم با همکاری نیروی انتظامی  مؤثر واقع شویم و اثرات آن به خوبی در جامعه آشکارومشهود  است.
وی افزود: ما دراثر بی انضباطی اجتماعی سرمایه های زیادی را از دست می دهیم پس لازم است تا با استفاده از ظرفیت دانش آموزان و فرهنگیان به عنوان فرهنگیان پلیس و فرهنگ یاران پلیس راه از هدررفت این سرمایه ها جلوگیری کنیم..

 برچسب ها :

دهگلان.دهگلان شیدا .قرائت مهردرمدرسه

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Dehgolansheyda Telegran Channel
::. آخرین اخبار .::
::. پربازدیدترین های یک ماه اخیر .::