چهارشنبه 28 دی 1401 / 00:56|کد خبر : 3438|گروه : اقتصادی

گزارش بازدید از خبازی های سطح شهرستان دهگلان عنوان شد:

فعالیت خبازی های شهرستان برای پخت نان مورد نیاز مردم

فعالیت خبازی های شهرستان برای پخت نان مورد نیاز مردم

یعقوب نژاد رئیس جهاد کشاورزی دهگلان : نظارت بر خبازی های شهرستان دهگلان در جهت جلوگیری از تعطیل خود سرانه خبازی ها و تأمین نان همشهریان است و به طور مداوم صورت خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار دهگلان شیدا ، در بازدید مدیر و بازرسان  جهاد کشاورزی از خبازی های سطح شهرستان دهگلان ، یعقوب نژاد مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دهگلان عنوان کرد : همه خبازی های سطح شهرستان باز و در حال پختن نان مورد نیاز مردم هستند.

مدیر جهاد کشاورزی دهگلان خاطرنشان کرد : نظارت و بازدید بر خبازی های شهر دهگلان به دنبال بارش برف ، مناسب و مسرت بخش بوده و جهت جلوگیری از تعطیل خودسرانه خبازی ها و تامین نان مورد نیاز همشهریان ، با تاکید فرماندار و توسط مدیر و بازرس این جهاد کشاورزی صورت گرفت.

 

یعقوب نژاد در ادامه افزود : اکثر خبازی ها فعال بوده و مشغول پختن آن بودند ، خبازانی که کیفیت نان بالا ، کمیت نان بهتر و صادقانه فعالیت می کنند مورد تشویق قرار گرفته و همچنین با خبازی های متخلف علاوه بر کسر سهمیه برخوردی جدی خواهد شد و به اداره تعزیرات معرفی می شوند.

 

یعقوب نژاد نیز در رابطه با فعالیت خبازی های سطح روستاها بیان کرد : آرد مورد نیاز خبازی های سطح روستاها تأمین و در این زمینه مشکل خاصی نداریم.

حضور مدیران و بازرسی در سطح شهر و بازدید از محل اقدامی خوب و گامی بلند و بزرگ در جهت مدیریت آگاهانه و پیشرانه بوده که قطعاً از کم کاری و تعطیلی ادارات جلوگیری خواهد شد.


امیدواریم تمامی ادارات این اصل از مدیریت راه رعایت و به آن عمل نمایندبرچسب ها :

دهگلانفرمانداریجهاد کشاورزی دهگلان

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Dehgolansheyda Telegran Channel

ADS

::. آخرین اخبار .::