یکشنبه 13 شهریور 1401 / 04:33|کد خبر : 3380|گروه : اجتماعی

در گزارشی از شهرک بلوار کشاورز شهرستان دهگلان مطرح شد :

شهرکی تقریباً محروم از زیرساخت ها / کودکانی که چشم به همت مسئولان دوخته اند

شهرکی تقریباً محروم از زیرساخت ها / کودکانی که چشم به همت مسئولان دوخته اند

امیری ساکن شهرک بلوار کشاورز : حدود ۵۰۰۰ خانوار در این شهرک زندگی می کنند ، وعده های مسئولین در حد حرف باقی مانده است اما مردم همچنان چشم به راه همت آنها هستند

به گزارش خبرنگار دهگلان شیدا ، در بازدیدی که از شهرک بلوار کشاورز شد ، شهرکی که از لحاظ زیر ساخت ها محروم بوده و امید به تلاش و همت مسئولان دوخته اند.


همراه با اهالی و بچه های شهرک بلوار کشاورز به محله مذکور رفته ، بچه ها خود از محل شهربازی و فضای سبزی که قرار بود بزودی احداث شود ولی عملاً فعالیتی بر روی آن انجام نشده و بدون کار رها شده ، خبر داشتند.


شهرک کشاورز که جمعیتی بالغ بر ۶۰۰۰ تا ۷۰۰۰ نفر در آن ساکن و سکونت دارند و در طی سالهای اخیر قول احداث فضای سبز و تفریح و شهربازی به اهالی این شهرک داده شده که بدون هیچ اقدامی رها شده است.


در پی عدم پیگیری و سرانجام نرساندن طرح هایی که شهرداری قرار بر عملی کردن آنها را داشت ، اهالی شهرک مذکور بصورت خودجوش زمینی را برای سرگرمی و بازی و تفریح بچه ها ایجاد و درست کردند.


بچه های شهرک بلوار کشاورز از ارگان های مربوطه و ناظر اوضاع مردم و مسئولین ، انتظارات و مطالبات به حقی دارند و خواهش دارند که به مطالبه ها و مشکلات شان رسیدگی شود.


به گفته منصور امیری از ساکنان شهرک بلوار کشاورز : حدود ۵۰۰۰ خانواده در این شهرک زندگی می کنند و بر خلاف قول ها و مساعدت های داده شده هیچ اقدامی صورت نگرفته و مردم نیز چشم به راه هستند.


در گفتگوی دهگلان شیدا با سرمستی از اهالی شهرک بلوار کشاورز وی عنوان کرد که مردم اهالی شهرک بلوار کشاورز چند ماهی است که زندگی خود را در این شهرک با بوی بد زباله ها می گذرانند و دیگر تحمل بوی بد و متعفن را ندارند.


وی ادامه داد : اینجا فاقد فضای سبز ، جایی برای دفع زباله ها وجود من نداشته و مکانی برای تفریح و سرگرمی بچه ها وجود ندارد.


وی عنوان نمود که درخواست مردم اهالی شهرک بلوار کشاورز ، فضای سبز این شهرک را به جریان بندازند تا بچه ها در آن به بازی و تفریح مشغول شوند و این درخواست زیاد بزرگ و نامعقولی از شهرداری و ارگان های مسئول نیست.


البته شهرداری گام های مؤثری را برای ایجاد زیر ساخت های مناسب در این شهرک برداشته است و امیدواریم که به زودی شاهد ایجاد فضای سبز ورزشی و تفریح بچه ها در این شهرک باشیم.برچسب ها :

دهگلانفرمانداریشهرداری

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Dehgolansheyda Telegran Channel

ADS

::. آخرین اخبار .::