سه شنبه 9 دی 1399 / 09:56|کد خبر : 3143|گروه : سیاسی

نمایندگان مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی:

حماسه 9 دی در ایران پایه های کاخ سفید در آمریکا را لرزاند

حماسه 9 دی در ایران پایه های کاخ سفید در آمریکا را لرزاند

نمایندگان مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت حماسه 9 دی عنوان کردند: حماسه 9 دی در ایران شکل گرفت اما پس لرزه های آن پایه های کاخ سفید در آمریکا را لرزاند.

به گزارش دهگلان شیدا، نماینده مردم شهرستانهای قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی، گفت: در روز نهم دی ماه مردم صف خود را از منافقین و دشمنان جدا کردند و نشان دادند که همیشه پیرو خط ولایت و مطیع فرمان و امر رهبر معظم انقلاب هستند.

 

حماسه 9 دی بیانگر مردم سالاری دینی در چهره ای جدید بود

 

 

پرویز اوسطی نماینده مردم شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی به مناسبت حماسه 9 دی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، با اشاره به اهمیت این روز در تاریخ انقلاب اسلامی اظهار داشت: روز نهم دی ماه در واقع روز تجلی قدرت خداوند بر زمین بود که در بصیرت و بینش مردم خود را نشان داد.

 

وی ادامه داد: در روز نهم دی ماه همگی به یاد داریم که مردم در دفاع از انقلاب اسلامی و در حمایت از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی در تمامی شهرها و روستاها به پا خاستند و در برابر دشمنان این مرز و بوم ایستادند.

 

اوسطی خاطر نشان کرد: در روز نهم دی ماه مردم صف خود را از منافقین و دشمنان جدا کردند و نشان دادند که همیشه پیرو خط ولایت و مطیع فرمان و امر رهبر معظم انقلاب هستند.

 

وی تصریح کرد: یوم الله نهم دی ماه تا همیشه تاریخ در قلب انقلاب اسلامی ماندگار است و برگ زرینی بر تاریخ پرافتخار نظام اسلامی است که مردم سالاری دینی را در چهره ای جدید نشان می دهد.
 

به گفته اوسطی پس از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی گسترده روز نهم دی ماه دیگر دشمنان جرات ادامه نقشه های شوم خود را نداشتند و غائله ضد انقلاب در هم پیچیده شد.
 

وی بیان داشت: نهم دی ماه حماسه‌ای جاویدان است و همواره زنده و فراموش ناشدنی است.


اوسطی یادآور شد: این ملت و این انقلاب همواره آماج دشمنی‌ها و عداوت‌ها هستند و تا پافشاری ملت بر اصول و دستاوردهای انقلاب و راه امام و رهبری است کینه دشمنان پایان نمی‌پذیرد.

 

وی خطاب به کسانی که معتقدند فتنه به پایان رسیده است گفت: به آن‌هایی که می‌پندارند موضوع فتنه تمام شده و به تاریخ پیوسته است و اکنون وقت فراموشی و گذشت است، باید گفت فتنه دشمن همیشه ادامه خواهد داشت و روزی نخواهد رسید که دشمنان دست از کینه توزی ها و زیاده خواهی های خود بردارند مگر آنکه ما از انقلاب خود دست کشیده باشیم و آنان به اهداف خود رسیده باشند که این نیز غیر ممکن است.

 

حماسه 9 دی عظمت ملت ایران را بیش از پیش در نگاه جهانیان برجسته‌ کردە است

 

 

شیوا قاسمی‌پور، نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حماسه 9 دی، روزی ماندگار در تاریخ زرین انقلاب اسلامی است، گفت: ۹ دی اوج بصیرت،‌ اقتدار و غیرت دینی مردم در دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی است و عظمت ملت ایران را بیش از پیش در نگاه جهانیان برجسته‌ کردە است. 

 

وی تاکید کرد: دشمنان در عمر پر برکت چهل و‌ یک‌ساله انقلاب اسلامی تمام تلاش خود را برای براندازی نظام به کار بستند اما همواره اتحاد، وحدت و پایبندی مردم به ارزش‌های اسلام و انقلاب مانع تحقق اهداف خصمانه دشمنان شده است ، رفتاری کە بصیرت سیاسی مردم در مقابل فتنه دشمنان را برای همیشه در تاریخ انقلاب ماندگار ساخته است.

 

وی افزود: امسال در نهم دی‌ماه عزت و اقتدار ملی، بصیرت و ولایت مداری خود را با آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی از طریق وسایل ارتباط جمعی و فضای مجازی به دلیل شیوع ویروس کرونا تجدید میثاق خواهیم کرد.

 

بصیرت نماد ولایت مداری مردم است/ دشمن از ایجاد تفرقه در جامعه اسلامی سود می برد

 

 

محسن فتحی نماینده مردم سنندج, دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، اظهار داشت: خودجوش، مردمی و عظیم بودن این حرکت باعث شد حماسه نهم دی در نوع خودش بی‌نظیر باشد و این دلیل گرامیداشت هر ساله این روز ماندگار است.

 

فتحی با بیان اینکه رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری حرکت عظیم مردم در این روز حماسی را رقم زد، خاطرنشان کرد: تنها راه عبور از فتنه‌ها تمسک به قرآن و رهنمودهای حکیمانه رهبری است، بنابراین خردورزی، تقوای الهی، عبرت گرفتن از تاریخ، زهد و… ازجمله راه‌های بصیرت افزایی است.

 

دبیر کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب به برکت خون شهدا به دست آمده است، بیان داشت: در تمام سال‌های انقلاب بصیرت ملت، دشمنان را ناکام گذاشته است.

 

وی بر ضرورت تسریع در رفع دغدغه های معیشتی مردم تاکید کرد و گفت: همراهی مردم با انقلاب اسلامی بزرگترین پیشتوانه کشور و همچنین مهمترین عامل نگرانی برای دشمنان است.

 

نماینده مردم کردستان تصریح کرد: تقویت مشارکت مردم در عرصه‌های تصمیم سازی و کارآمدسازی روندهای قانونی پیشرفت همه جانبه کشور مسئولیت کلیدی خادمان ملت در قوای سه گانه است.

 

حماسه 9 دی آتش فتنه گران را خاموش کرد/ 9 دی جشن بلوغ فکری نظام جمهوری اسلامی ایران بود

 

 

علیرضا زندیان در گفتگو با خبرنگار کردتودی ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی اظهار داشت: حماسه 9 دی سال 88 نماد بارز غیرت، اتحاد، همبستگی مردم ولایتمدار ایران در حمایت از ولایت فقیه  است.

 

وی افزود: دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بدانند حماسه 9 دی همیشه زنده است و ملت ایران تا آخرین نفس از دستاوردهای نظام و ولایت فقیه حمایت می کنند.

 

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال 88 فتنه آمریکایی و صهیونیستی وحدت مردمی و ولایت فقیه را نشانه گرفته بود و می خواستند مردم را نسبت به انقلاب و نظام بد بین کنند که سخنرانی آتیشین رهبر معظم انقلاب مانند آب سردی فتنه فتنه گران را خاموش و محو کرد.

 

زندیان با تاکید بر اینکه حماسه 9 دی از حوادث و رخدادهای ماندگار و معنا دار نظام است ، بیان داشت: ملت ایران با حضور حماسی خود در 9 دی سال 88 با رهبری رهبر فرزانه انقلاب فتنه فتنه گران را ریشه کن و به انقلاب اسلامی حیات دوباره بخشیدند.

 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی به برکت رهبر معظم انقلاب و ملت با بصیرت ، تمامی توطئه های دشمنان را خنثی کرده و در قله سرافرازی و کارآمدی و پیشرفت قرار دارد ، اظهار داشت: در گام دوم انقلاب ، تمدن نوین اسلامی محقق خواهد شد.

 

زندیان ادامه داد: ملت ایران در حماسه 9 دی سال 88 به جهانیان ثابت کردند برای حفظ ارزش های انقلاب همیشه پای کار هستند و با حضور همیشگی خود چشم دنیا را خیره می کنند.

 

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران در فتنه ای 88 و اخیر نشان دادند که فقط گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب هستند و همه دشمنان باید بدانند که مردم ایران حاضرند جان خود را فدای ایشان کنند.

 

انتهای پیام/برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Dehgolansheyda Telegran Channel
::. آخرین اخبار .::
::. پربازدیدترین های یک ماه اخیر .::