سه شنبه 18 تیر 1398 / 10:54|کد خبر : 2441|گروه : اجتماعی

امام جمعه دهگلان در نشست شورای فرهنگ عمومی

کنگره مشاهیرکرد فقط مختص به طیف خاصی بود/ عدم حضور وبی توجهی بعضی ادارت دهگلان در نشست شورای فرهنگ عمومی

کنگره مشاهیرکرد فقط مختص به طیف خاصی بود/ عدم حضور وبی توجهی بعضی ادارت دهگلان در نشست شورای فرهنگ عمومی

امام جمعه دهگلان درنشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان حضور بعضی ادارات شهرستان در این نشست را کم رنگ عنوان کرد.

 

 به گزارش خبرنگار دهگلان شیدا، ماموستا سید عارف عنایتی امام جمعه شهرستان در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان دهگلان ضمن انتقاد از بی توجهی بعضی مدیران شهرستان در این نشت گفت: متاسفانه بعضی از مدیران ادارات در جلسات مهم شهرستان حضور ندارند و هر روز یک نماینده درجلسات حضور پیدا می کنند و حضورشان در جلسات در واقع کم رنگ است.

 

یهود دشمن بزرگترین دشمن پیامبر و دین مقدس اسلام است

 

امام جمعه دهگلان در ادامه نشست با اشاره به موضوع حقوق بشر امریکایی بیان داشت: بزرگترین دشمن اسلام و دین مقدس اسلام یهودیان افراطی هستند که به عنوان قوم برتر توسط رئیس جهمور امریکا و حامیان و حاکمان بعضی کشورهای اسلامی که در قالب اسلام بزرگترین ضربه را به کالبد اسلام وارد می کنند مورد حمایت قرار می گیرند.

 

امام جمعه دهگلان گفت: آیا موضوع حقوق بشر مختص به یک قوم است در حالیکه خداوند متعال کرامت و فضیلت را به تمام انسانها بخشیده است و این حقوق بشر امریکایی تنها برای تبعیض نژاد و قومگرایی آنهم برای رسیدن برای غارت و منابع مسلمانان است.

 

ماموستا عنایتی اظهار داشت: امروز عده ای یا جاهلانه  و یا از روی غرض و کینه ورزی در مسند قدرت در کشورهای اسلامی هستند اما مدعی حقوق بشر امریکایی هستند.

 

اید ئولوژی فکری اهل سنت احترام به اهل بیت رسوال الله است

 

 امام جمعه دهگلان در ادامه نشست ضمن تبریک دهه کرامت اظهار داشت: مقدسات ما فرا مذهبی است که تنها به یک مذهب ربط ندارد و یقینا یکی ازایدئو لوژی های فکری ما در جامعه اهل سنت و جماعت احترام به اهل بیت رسول الله است.

 

 ماموستاعنایتی درادامه بیان داشت: هرکس خود را مسلمان قلمداد کند اما نسبت به اهل بیت رسول الله بغض و کینه در دل داشته باشد ایمانش نقض است و نزد خداوند ایمانش مورد پذیرش واقع نمی شود.

 

 امام جمعه دهگلان گفت: یکی از بزرگترین اصول اعتقادی ما حفظ حرمت اهل بیت رسول الله است همانطور که حفظ حرمت صحابه و تابعین در درون ما نهادینه شده است و ریشه دراعماق وجود ما دارد.

 

امام جمعه دهگلان گفت: متاسفانه بعضی افراد مسلمان نما در فضای مجازی اهل تسنن را دشمن اهل بیت معرفی می کنند که این حرکت نشات گرفته ازنیت شوم دشمنان دین مقدس اسلام  برای ایجاد تفرقه میان تسنن و تشیع است که لازم است مسلمانان بسیار هوشیار باشند و گول توطئه دشمنان اسلام نما را نخورند.

 

کنگره مشاهیرکرد فقط مختص به طیف خاصی بود

 

 امام جمعه دهگلان درادامه با اشاره به برگزاری جشنواره لیلاخ اظهار داشت: متاسفانه عده ای فکرمی کردند که فرهنگ ملت کرد تنها رقص، آواز وموسیقی است اما اگر توسعه فرهنگی در شهرستان بوجود آیدباعث توسعه اقتصادی آموزشی و سایر حوزه ها می شود اما اگر فرهنگ در حاشیه و یا انحصار قرار گیرد تضعیف شده و باعث مشکلات در دیگر حوزه ها خواهد شد.

 

امام جمعه دهگلان ضمن انتقاد از کنگره مشاهیر کرد گفت: اکثر مشاهیرکرد در این کنگره حضور نداشتند و حضور در کنگره تنها مختص به طیفی خاص بود که این حرکات بسی جای تاسف است.

انتهای پیام/

 برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Dehgolansheyda Telegran Channel
::. آخرین اخبار .::
::. پربازدیدترین های یک ماه اخیر .::