سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 / 06:52|کد خبر : 2407|گروه : اجتماعی

واکنش دبیر ستاد امر به معروف کردستان به حواشی جشنواره روابط‌عمومی ها؛

برخی از مسؤولین کردستان سهمی از انقلاب ندارند اما از سفره آن بهره مندند/ کارد را به استخوان برسانید پشت پرده شما را افشا خواهیم کرد/ عدم سرمایه گذاری در کردستان از بی لیاقتی شماست نه رسانه و تفنگ!/ با موسیقی مردم را فریب ندهید!

برخی از مسؤولین کردستان سهمی از انقلاب ندارند اما از سفره آن بهره مندند/ کارد را به استخوان برسانید پشت پرده شما را افشا خواهیم کرد/ عدم سرمایه گذاری در کردستان از بی لیاقتی شماست نه رسانه و تفنگ!/ با موسیقی مردم را فریب ندهید!

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان، گفت: متأسفانه در استان کردستان افرادی بر مستند قدرت هستند که نسبت به نظام و انقلاب اسلامی هیچ دغدغه ای ندارند و به برکت خون شهدا از سفره و ثمره انقلاب بهره مند شده و قدردان آن هم نیستند و هرگاه هم تریبونی در اختیار آنها قرار می گیرد با حمله به نیروهای ارزشی، می خواهند خود را مدافع مردم جلوه دهند و تمام تقصیرات را گردن این نیروها بیندازند.


به گزارش دهگلان شیدا، محمود الله مرادی پیش از ظهر امروز در مراسم توجیه طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، عنوان کرد: یکی از مهم‌ترین مسائلی که امروز در جامعه با آن مواجه هستیم بی‌توجهی به ارزش‌ها توسط مسؤولین دولتی است.


 
وی افزود: متأسفانه مسؤولیت در استان کردستان گرفتار افرادی است که هیچ نقشی در پیروزی انقلاب، دفاع مقدس و خلق ارزشهای حاصل از خون شهدا نداشتند و این افراد اجازه هیچ اظهارنظر و مطالبه‌گری‌ای به نیروهای انقلابی نمی دهند.
 
الله‌مرادی با اشاره به اینکه یکی از موارد مورد توجه نیروهای انقلابی تلاش در جهت زنده نگه داشتن ارزشهای دینی است، بیان کرد: اهمیت ماه رمضان تنها ممانعت از خوردن و آشامیدن نیست بلکه تمرین خودسازی برای ادامه زندگی است.
 
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان ادامه داد: روز گذشته در برنامه‌ای با عنوان آیین نکوداشت روز روابط عمومی که در استانداری کردستان برگزار شد، در ماه مبارک رمضان به جای دف نوازی و... آهنگ خوانندگان ضدانقلاب را بازخوانی کردند که جای تاسف دارد! و باید از آقایان مسؤول پرسید که آیا وقت دیگری برای پخش این گونه موسیقی ها نبود؟!
 
وی گفت: من معتقدم استاندار کردستان فردی متدین است ولی آقای استاندار، آیا در حضور شما و دیگر مسؤولان استان پخش این گونه موسیقی ها جایز بود؟ و متأسفانه علی رغم تأکید مجری برنامه به وقت نماز به او توجه نمی‌شود و در صدد ادامه منکرات بر می‌آیند!
 
وی افزود: تمام هم و غم نیروهای انقلابی و همراهان شهدا دقیقاً این اصل را دنبال می‌کند که پرچمی که در دست سرداران شهید بوده و اکنون در دست نیروهای ارزشی است به دست صاحب اصلی آن برسد.
 
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان، گفت: متأسفانه در استان کردستان افرادی بر مستند قدرت هستند که نسبت به نظام و انقلاب اسلامی هیچ دغدغه ای ندارند و به برکت خون شهدا از سفره و ثمره انقلاب بهره مند شده و قدردان آن هم نیستند و هرگاه هم تریبونی در اختیار آنها قرار می گیرد با حمله به نیروهای ارزشی، می خواهند خود را مدافع مردم جلوه دهند و تمام تقصیرات را گردن این نیروها بیندازند.
 
وی افزود: این افراد با جثه کوچک حرف های گنده تر از قد و قواره خود بر زبان می‌آورند که به جای این حرف ها بیایند بگویند که در مدت این شش سالی که مسؤولیت گرفته‌اند چه گلی به سر مردم زده‌اند و به غیر از شعار دادن چه کار دیگری کرده اند؟!
 
الله مرادی با بیان اینکه بنده از پشت پرده این افراد باخبر هستم، گفت: این افراد به استاندار سابق نیز اجازه فعالیت نمی دادند و چون استاندار از نیت و روحیه ضدانقلابی آنها باخبر بود به آنها میدان نمی‌داد، اما متأسفانه توانسته اند استاندار کنونی را محاصره کنند و هر کاری که دلشان می خواهد انجام دهند!
 
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با اشاره به صحبت های سردار رجبی در خصوص وضعیت نامناسب معیشت مردم کردستان، عنوان کرد: دغدغه های فرمانده سپاه کردستان دغدغه‌ همه مردم استان است و ما نیروهای انقلابی بدون هیچ واهمه ای از مواضع سردار رجبی حمایت می‌کنیم.
 
وی افزود: این افراد به ظاهر مسؤول اما در عمل بیخیال استانداری کردستان که خود را فرهیخته و دمومکراتیک می‌دانند به هر کسی که منتقد آنها باشد توهین می کنند و به اندازه یک گنجشک ظرفیت پذیرش نقد را ندارند!
 
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با بیان اینکه ظاهر مردم از باطن مسؤولین سرچشمه می‌گیرد، بیان کرد: مسؤولین باید مردم را تشویق به ارزشهای دین کنند. چرا باید یک مدیر ارشد به خود اجازه بدهد به نیروهای ارزشی دهه 60 توهین کند و آنها را مقصر عدم سرمایه گذاری در استان جلوه بدهد. من به او توصیه می کنم که هر چند او و امثال او در انقلاب اسلامی نقشی نداشتند بداند که اگر نیروهای ارزش نبودند اکنون خدا می داند که سرنوشت او چه بود!
 
وی افزود: 18 هزار شهید غیربومی و 5400 شهید بومی استان کردستان خون خود را فدا کردند تا شما صاحب قدرت شوید! شما را چه شده که افسار گسیخته به آنها توهین می‌کنید؟!
 
الله مرادی با بیان اینکه اقتصاد زیربنای توسعه هر جامعه‌ای است، افزود: این آقای مدیر چرا جرأت نمیکند و بیاید در حضور رسانه ها اعلام کند که عملکردش در این 6 سال چه بوده است؟ آیا غیر از این است که اکنون کردستان در شاخص فلاکت بدترین جایگاه را در کشور دارد! و آیاغیر از این است که هر روز سفره مردم استان را تنگ تر می کنید؟!
 
وی خطاب به مدیران استانداری کردستان که معتقدند موسیقی پول می‌آورد، گفت: شما عوارض و مالیاتی را که از مردم می‌گیرید هزینه موسیقی و کیف کوکی خود نکنید درآمدزایی پیشکشتان!
 
الله‌مرادی ادامه داد: میلیون ها تومان در سال هزینه جشنواره های موسیقی و کیف کوکی خود می کنید که سرپوشی باشد به عملکرد ضعیف و کارهای نکرده‌تان! اینگونه می خواهید برای کردستان توسعه بیافرینید؟! وی افزود: ما مخالف موسیقی سالم نیستیم ولی استانداری باید بداند که کار آنها پرداختن به موسیقی نیست و تنها می خواهند با موسیقی افکار عمومی را در انتخابات فریب دهند!
 
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان خطاب به برخی مدیران استان، گفت: کارد را به استخوان نیروهای ارزشی نرسانید و اگر این روال هجمه ها به نیروهای ارزشی ادامه پیدا کند ناچاریم خیلی از پشت پرده های شما را برای مردم بازگو کنیم تا بیشتر شماها را بشناسند.
 
الله‌مرادی ادامه داد: امروز نهادهای انقلابی با وجود اینکه تعهدی در سازندگی استان ندارند، دهها برابر شما به مردم خدمت کرده اند و تنها عامل عقب ماندگی کردستان بی لیاقتی شماهاست که قدرت دارید اما مدیریت نمی دانید.
 
الله‌مرادی گفت: این افراد مانند مار زخمی در هر جایی که نیروهای انقلابی می خواهند مسؤولیتی بگیرند به او حمله می کنند و مانع او می‌شوند.
 
وی خطاب به برخی مدیران خاطی استانداری کردستان، گفت: کاری نکنید که بی حرمتی ها و استحاله فرهنگی ایجاد شده توسط شماها را در داخل استانداری و به صورت رسمی پاسخ دهیم چرا که ما برای انقلاب خون داده ایم و از آن دفاع خواهیم کرد.
 
انتهای پیام/

 

 برچسب ها :

استانداری کردستان روابط عمومی اقتصاد کردستان حواشی

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Dehgolansheyda Telegran Channel
::. آخرین اخبار .::
::. پربازدیدترین های یک ماه اخیر .::