یکشنبه 25 آذر 1397 / 07:06|کد خبر : 2236|گروه : اجتماعی

فرماندار دهگلان در نشست با دهیاران بخش بلبان آباد

مردم خادم می خواهند نه پشت میز نشین/ کسانی که نمی توانند به مردم خدمت کنند وارد عرصه خدمت نشوند

مردم خادم می خواهند نه پشت میز نشین/ کسانی که نمی توانند به مردم خدمت کنند وارد عرصه خدمت نشوند

فرماندار دهگلان در نشست با دهیاران بخش بلبان آباد گفت: کسانی که نمی توانند به مردم خدمت کنند وارد عرصه خدمت نشوند.


به گزارش خبرنگار دهگلان شیدا، حضور مدیران در مناطق محروم بسیار منشاء اثر خواهد بود با توجه به اینکه فاصله افتادن بین مردم ومسئولان یک آسیب جدی است لازم است هر از گاهی میزخدمت در شهر یا بخش راه اندازی شود تا خدمات ادارات به مردم ارائه شود.


در این راستا فرماندار دهگلان تاکنون در بخشها و چندین روستای دهگلان با حضور مدیران ادارات استان و سطح  شهرستان  نشستهای با مردم داشته و از نزدیک مشکلات مردم روستاها و بخشها را رصد کرده و درصد حل مشکلات آنان برآمده اند.

 

در نشست اخیر فرماندار دهگلان باحضور دهیاران بخش بلبان آباد و مسئولان ادارات شهرستان عباس ارشدی بخشدار این بخش با بیان اینکه دهیاران بخش با تمام توان در راستای خدمت به مردم تلاش کرده اند گفت: بحث توسعه و رشد تدریجی باعث ایجاد رفاه، کاهش بیکاری و ارتقاء شاخص ها  فرهنگی و اجتماعی می باشد توسط دهیاران تلاش شده این بخش ارتقاء یابد.


 ارشدی گفت: برای خدمت به روستاها مدیریت متمرکز موثر نیست باید خدمت به روستا به دهیاران و شوراها سپرده شده است.


وی اظهار داشت: بخش بلبان دارای 36 دهیاری که تنها یک روستا فاقد دهیاری بوده و 5 روستای هم خالی از سکنه است.


تشریح عملکرد دهیاران بخش

 

 دهیاران این بخش با ارائه عملکرد خود به بیان تشریح آن پرداختند و مشکلات کمبود آب، عدم آنتن دهی ،جاده روستایی، جایگاه زباله وطرح هادی خواسته اصلی اکثر دهیاران بخش بود که خواستار حل و رفع مشکلات روستاهای خود شدند.

 

در این نشست مدیران ذیربط در حوزه های عمران، مخابرات؛ آب و فاضلاب روستایی، بنیاد مسکن راه و شهرسازی قول مساعد دادند که با همکاری دهیاران و مردم روستاها درصدد حل مشکلات این روستاها بر آیند.


 رئیس بانک ملی دهگلان

 

 حشمتی رئیس بانک ملی شهرستان دهگلان که بنا به در خواست بخشدار ودهیاران برای حل مشکلات خدمات بانکی دهیاران در این نشست حضور داشت گفت: برای رفاه دهیاران بانک ملی شهرستان تسهیلاتی در حد 12 الی 15درصد دراختیار آنان قرار خواهد داد و خدماتی که بانک ملی ارائه می دهد هیچ بانک دیگری  نمی تواند نجام دهد زیرا هدف ما تحقق اهداف دهیاران است.

 

فرماندار دهگلان

 در این نشست جمال ارشدی فرماندار دهگلان اظهار داشت: کسانی که توفیق خدمتگزاری به مردم را پیدا می کنند باید با خدمت و تلاش صادقانه دل مردم را به دست بیاورند.

 

 وی افزود: شعارهای اولیه انقلاب اسلامی خدمت به مردم، محرومین و مستضعفین جامعه بوده و خوشا به حال کسانی که با این دیدگاه وارد عرصه خدمت و مسئولیت شده و گره گشای مشکلات مردم هستند.

 

  ارشدی در ادامه گفت: ما باید در هر پست و مقامی که هستیم و تا زمانی که زنده هستیم بتوانیم خدمتگزاران واقعی و صادق برای مردم جامعه باشیم.


وی افزود: مدیران باید دغدغه اصلیشان خدمت به مردم و حل مشکلات به مردمی که شایسته خدمت هستند، باشند.

 

جایگاه دهیاران ویژه است


فرماندار دهگلان با اشاره به جایگاه ویژه دهیاران خطاب به آنان گفت: باید برنامه داشته باشید که امسال با این وضعیت اعتباری چه کارهای باید انجام دهید.


وی افزود: خدمات دهیاران و بخشداران باید براساس عملکرد ارزیابی شود و کسانی که نمی توانند دهیار، شورا و بخشدار شوند نباید وارد عرصه خدمت به مردم شوند زیرا مردم خادم می خواهند نه پشت میز نشین، که نیاز است خواسته و مطالبات مردم بر آورده شود.


ارشدی از بخشدار این بخش خواست که نسبت به حل مشکلات روستا با کمک دهیاران در صدد حل آن برآیند و مدیران حاضر در نشست هم قول مساعد دادند که تا حد امکان هر آنچه  در اختیار شهرستان باشد برای حل و رفع مشکلات روستاهای این بخش کوتاهی نکنند.

 

جمال ارشدی اظهار داشت: برای توسعه شهرستان باید توزیع قدرت شود زیرا اگر قدرت دریک جمع شود باعث فساد میشود و نیاز است دهیاران آنچه که به صلاح شهرستان است انجام دهند زیرا قانون و مقررات برای محدودیت نیست بلکه برای تسهیل گری است.

 

فرمانداردهگلان از دهیاران خواست که مردم روستاها را در همه کارهای روستا سهیم نمایند زیرا اگر مردم در کارها مشارکت کنند در حل مشلات روستا احساس وظیفه می کنند.


 انتهای پیام/

 برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Dehgolansheyda Telegran Channel

ADS In Website

::. آخرین اخبار .::
::. پربازدیدترین های یک ماه اخیر .::