دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 / 13:18|کد خبر : 2056|گروه : اجتماعی

فرماندار دهگلان در بازدید از روستای قشلاق خداکرم

جاده روستای قشلاق خداکرم باید تا شهریورماه بهسازی و در اختیار مردم قرارگیرد

جاده  روستای قشلاق خداکرم باید تا شهریورماه  بهسازی و در اختیار مردم قرارگیرد

فرماندار دهگلان در بازدید از جاده ارتباطی روستای قشلاق خداکرم خواستار برنامه برای حل مشکل این روستا شد.


 به گزارش خبرنگار دهگلان شیدا، روستای قشلاق خداکرم در 20 کیلومتری شهرستان ازتوابع بخش مرکزی شهرستان از نعمت جاده ارتباطی و گاز محروم میباشد.


 فرماندار جدید دهگلان ضمن  اطلاع از مشکلات روستای قشلاق خداکرم به همراه مدیران ادارات راه وشهرسازی، راهداری و حمل و نقل، گاز، بنیاد مسکن در بازدید از راه ارتباطی این روستا ونگرانی مردم  راهی روستای قشلاق خداکرم شد.


 فرماندار درمیانه راه و نگرانی مردم روستا از مدیران راه شهرسازی، راهداری و حمل ونقل توضیح خواست که علت کم کاری  چه بوده است.


 ارشدی به محض نامناسب جاده ارتباطی این روستا از مدیران حاضر خواست که مسیر 500 متری تا را روستا با پای پیاده طی نمایند تا بهتر محرومیت مردم این روستا را درک کنند.


 به محض رسیدن به داخل روستا سعدیه عنایتی یکی از بانوان روستای قشلاق خداکرم نبود آب سالم وبهداشتی، گاز و بهداشت و درمان وراه ارتباطی را عمده مشکل این روستا عنوان کرد و از فرماندار دهگلان خواستار حل این مشکلات شد.


یکی دیگر از اهالی این روستا با ابراز نگرانی شدید  که یکی از اعضای خانواده وی بیمار است وباید شیمی درمانی شود ونامناسب بودن جاده را مشکل عمده ذکر کرد.

 

 

  فرماندار دهگلان در جمع مردم روستا و مدیران ازهرکدام ازمدیران به صورت جداگانه علت مشکلات و  رفع حل آنرا ازمدیران که چه برنامه ای دارند خواستار شد.


 
 قبادی رئیس اداره راهداری وحمل ونقل گفت: طی مکاتبه ای که با مدیرکل صنعت، معدن  و تجارت  صورت گرفته قرار بر این بود که روستاهیا امیر آباد، اخی کمال، قشلاق خداکرم ومیمون آباد از معدن برایشان هزینه کنند و در پایایان سال گذشته  قول مساعد داده شد که 30 کیلومتر را ارتباطی درشهرستان دهگلان انجام شود.


  فعلی رئیس اداره راه و شهر سازی دهگلان گفت: اولویت ما برای حل این مشکل طول جاده و وضعیت  روستاست و در اداره ما هیچگونه برنامه ای برای اصلاح جاده این روستا  وجود ندارد اما بسیج سازندگی قول مساعد دادم 5 محور راه ارتباطی کارانجام دهد که روستای قشلاق خداکرم اولویت چهارم  است.

 


  فرماندار ضمن نگرانی ازاینکه مردم روستا درحال حاضر دچار مشکل هستند و وضعیت جاده بسیار نامناسب است گفت: این اولیت چه موقع تحقق خواهد یافت.


  بخشدار مرکزی در جواب فرماندار که چقدر اعتبار دهیاری دارند گفت: برای روستاهای فاقد دهیاری مبلغی ناچیز در حد 2 میلیون تومان است. 


یکی از ساکنان این  روستا با بیان اینکه محل در آمد وکسب ما اینجاست و ما نمیتوانیم به شهر کوچ کنیم خواهان حل مشکلات روستا شد وعلت عمده  مهاجرت مردم روستا به شهر نبود راه ارتباطی  و امکانات رفاهی ذکر کرد.


  فرماندار دهگلان با تاکید بر بهسازی جاده این روستا و اینکه معادن دراین منطقه چه سودی برای مردم داشته است  اظهار داشت: باید با همکاری معادن منطقه، ادارات راه وشهر سازی، راهداری وحمل و نقل تا شهریور ماه جاده ارتباطی این روستا ترمیم شود و مردم باید در رفاه باشند.

 ارشدی با ورود به روستا اولین بازدید خود را به مدرسه روستا اختصاص داد و به محض نامناسب بودن کلاسهای درس دستور بر بهسازی این مدرسه داد.

 

 فرمانداردهگلان در بازدید میدانی وضعیت داخل روستا  و درد دل اهالی برای حل مشکلات با بانوی سالخورده این روستا نیز دیدارکرد.


ارشدی خطاب به مردم روستای قشلاق خداکرم گفت: مدیران موظفند خدمتگزار مردم باشند وهیچ مدیری حق ندارد بر مردم در قبال انجام کارش منت بگذارد.

 

 

انتهای یپام/برچسب ها :

نبود راه ارتباطی مناسبنبود گاز خانگیتاکید فرماندار بر بهسازی جاده ارتباطی قشلاق خداکرمبهسازی مدریسه روستا

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Dehgolansheyda Telegran Channel
::. آخرین اخبار .::
::. پربازدیدترین های یک ماه اخیر .::