شنبه 15 اردیبهشت 1397 / 19:19|کد خبر : 2037|گروه : اجتماعی

فرماندار دهگلان در جلسه کار گروه اشتغال

اعضای کار گروه اشتغال شهرستان باید جوابگوی کم کاری خود باشند

اعضای کار گروه اشتغال شهرستان باید جوابگوی کم کاری خود باشند

فرماندار دهگلان دهگلان دردومین جلسه کار گروه اشتغال شهرستان از اعضای شورای کار گروه اشتغال خواست جوابگوی کم کاری خود باشند.


 به گزارش خبرنگار دهگلان شیدا، دومین کار گروه اشتغال شهرستان دهگلان عصر امروز با حضور فرماندار و اعضای کار گروه اشتغال در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.


 در این نشست مفاخری رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن ارائه گزارش و مصوبات جلسه قبل اظهار داشت: متاسفانه در نشست قبلی با توجه به مدت تعیین شده 7 روزه هیچکدام از مصوبات قبلی توسط ادارات و اعضای کار گروه انجام نشده است.


 جمال ارشدی فرماندار دهگلان ضمن نگرانی و واکنش از مسئولان حاضر و بدون برنامه در جلسه اظهار داشت: مسئولان، روسای بانکها و بخشداران بایدجوابگوی سهل انگاری و کم کاری خود باشند و اگر مدیری نتواند برنامه ریزی کند مطمئن باشد که موفق نخواهد شد.


وی در ادامه گفت: مدیر باید صاحب برنامه باشد نه اینکه منتظر برای دستور برنامه باشد و مدیری می تواند حلال مشکلات جامعه باشد که برنامه تدوین کند و از دستگاهها پذیرفتنی نیست که فاقد برنامه باشند.


فرماندار دهگلان در ادامه گفت: امسال میزان جذب اعتبارات شهرستان بستگی به برنامه ریزی شهرستان توسط مدیران است که برنامه ها  در کمیته تخصصی شهرستان در صورت تایید به استان ارسال و از اعتبارات تملک دارئیها و ماده 180 اعتبار به شهرستان اختصاص می یابد.


وی با بیان اینکه همه دستگاهها  باید توان ایجاد فرصت شغلی داشته باشند و در بین بانکها هم رقابت ایجاد شود تا شاهد فرصت های شغلی جدید باشیم که نیاز است دست تولید کنندگان داخلی را گرفت و از آنان نیز حمایت نمود.


جمال ارشدی با بیان اینکه مدیران موظفند با برنامه و دست پر در جلسات حاضر شوند گفت: روال سنتی از مدیران قابل قبول نیست مدیر باید بروز بوده و قدرت چانه زنی با استان داشته باشد تا مدیری موفق باشد.


فرماندار دهگلان در ادامه اجرا نشدن مصوبات را غیر قابل قبول دانست و افزود: مدیر باید خود برنامه ریز باشد نه اینکه منتظر باشند که شغلخودش ایجاد شود.


 وی در ادامه گفت: ما باید برای ایجاد اشتغال افراد بیکار را همانند اعضای خانواده خود بدانیم  و در صورت غفلت و فراموشی برای ایجاد  اشتغال، جوانان در صورت بیکاری نا امید شده و باید شاهد فرار مغزها به خارج کشور باشیم.


  
فرماندار دهگلان با تاکید برحمایت اشتغال داخلی و راه حل موانع و مشکلات دراین حوزه خواستار شناسایی پتانسیل و ظرفیت شهرستان و برنامه ریزی برای ایجاد اشتغال شد. 

 

انتهای پیام/
 برچسب ها :

ایجاد اشتغالفرصت شغلیفرماندار دهگلان

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Dehgolansheyda Telegran Channel

ADS In Website

::. آخرین اخبار .::
::. پربازدیدترین های یک ماه اخیر .::