چهارشنبه 9 اسفند 1396 / 15:31|کد خبر : 1958|گروه : اجتماعی

فرماندار دهگلان در مراسم تکریم و معارفه بخشدار بلبان آباد

فرصت خدمتگزاری به مردم فرصتی طلایی است/ مدیران و کارکنان خدمتگزاری و تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کار خود قرار دهند

فرصت خدمتگزاری به  مردم فرصتی طلایی است/ مدیران و کارکنان خدمتگزاری و تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کار خود قرار دهند

فرمانددر دهگلان در مراسم تکریم و معارفه بخشدار بلبان آباد گفت: مدیران وکار کنان باید خدمتگزاری وتکریم ارباب رجوع را سرلوحه کار خود قرار دهند.

 

 به گزارش خبرنگار دهگلان شیدا، عصر امروز با حضور فرماندار مراسم تکریم و معارفه بخشدار بخش بلبان آباد دهگلان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 

 دراین مراسم نظری فرماندار دهگلان فرصت خدمتگزاری به مردم را فرصتی طلایی دانست و گفت:کسانی که در جامعه فرصت خدمتگزاری پیدا می کنند باید قدردان آن باشند زیرا این فرصتها طلایی است که نصیب هرکسی نخواهد شد و باید طوری از آن استفاده شود که خدمت به خلق و رضایت خداوند درآن باشد.


 نظری افزود: کسانی هستند که حسرت این فرصت را دارند اما متاسفانه افرادی هم با وجود برخورداری از جایگاه که خدمت مردم در آن است قدردان نیستند.


 وی در ادامه با تاکید برتکریم ارباب رجوع از کارکنان مجموعه فرمانداری و بخشداریها خواست در راستای خدمتگزاری کوتاهی و سهل انگاری نورزند و تا آنجایی که در توانشان است برای رفاه مردم شهرستان تلاش کنند.

 

فرماندار دهگلان در ادامه گفت: کارکنان ادارات باید تلاش خود را مضاعف نمایند زیرا قضاوت مردم در عملکرد آنان تاثیر گزاراست.

 

نظری مشارکت و تعامل با مردم را عمده موفقیت و پیشرفت دانست و گفت: اگر امروز شهرستان دهگلان در اکثر حوزه ها رتبه اول استان را دارد قطعا نتیجه آن مشارکت و تعامل مردم با ادارات بوده است.

 

 وی با اشاره به عقب ماندگی شهرستان نسبت به سایر شهرستانهای استان گفت: با توجه به اینکه در دهگلان از لحاظ فضای اداری محدودیت داریم اما این محدودیت نباید در فعالیت ما تاثیرگزار باشد.

 

بخش بلبان آباد در اکثر حوزه ها رتبه برتر استان را کسب نموده است 

 

محمدی بخشدار سابق بلبان آبا در ادامه اظهار داشت: بخشداری بلبان آباد از یک شهر و 35 روستا تشکیل شده که دارای 34 دهیاری و 14 ساختمان دهیاری می باشد.

 

وی با اشاره به فعالیتهای بخشداری در حوزه سیاسی، عمرانی، فرهنگی و اجتماعی گفت: بخشدار بلبان آباد در همه حوزه ها رتبه برتر استان را دارد که درسال 95 رتبه اول استان در حوزه فرهنگی اجتماعی و در سال 96 رتبه برتر در حوزه برنامه ریزی و عمران را کسب نموده است.


 محمدی گفت: در زمینه عمرانی 46 هزار و 380 متر هدایت فاضلاب، 36 هزار متر جدول گذار، 68 هزار متر آسفالت  و 77 هزار 350 متر زیر سازی آسفالت و 18 هزار663 متر مربع سنگ فرش در بخش بلبان آباد کار شده است.

انتهای پیام/برچسب ها :

تکریم معارفه بخشدار بلبان آبادتکریم ارباب رجوعخدمتگزاری به مردم

نظرات کاربران :

محمدی [یکشنبه 13 اسفند 1396 | 14:08] پاسخ

عدالت یعنی یک نفر با رشته الهیات در جهاد سازندگی دهگلان امریه گرفته و فوق لیسانس کشاورزی رفته مرزبانی

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Dehgolansheyda Telegran Channel

ADS In Website

::. آخرین اخبار .::
::. پربازدیدترین های یک ماه اخیر .::