شنبه 23 دی 1396 / 18:31|کد خبر : 1882|گروه : اقتصادی

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتگو با دهگلان شیدا

تخصیص 26 میلیارد تومان برای طرح های اشتغال پایدار در دهگلان/ 69 طرح به بانکها ی دهگلان و کمیته فنی استان معرفی شده است

تخصیص 26 میلیارد تومان برای طرح های اشتغال پایدار در دهگلان/ 69 طرح به بانکها ی دهگلان و کمیته فنی استان معرفی شده است

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دهگلان از تخصیص 26 میلیارد تومان به طرح های اشتغال پایدار دراین شهرستان خبر داد.


 صالح مفاخری رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دهگلان در گفتگو با خبر نگار دهگلان شیدا با اشاره به تخصیص اعتبار به طرح اشتغال پایدار شهرستان اظهار داشت: میزان کل اعتبارات تخصیص یافته کشوری در این زمینه 20 هزار میلیارد تومان که سهم استان کردستان 6 میلیارد و 422 میلیون و سهم شهرستان دهگلان 26 میلیارد تومان است.


وی افزود: تاکنون 39 میلیارد و 520  میلیون تومان طرح به بانکهای شهرستان معرفی شده که کمتر از 250 میلیون تومان در سطح شهرستان و بالای 250 میلیون تومان باید به تایید و مصوب کمیته فنی و کار گروه استان برسد و بعد از تایید به بانکها معرفی شوند.

 

 سهمیه اختصاصی اعتبارت بانکهای دهگلان


 مفاخری در ادامه با اشاره به سهمیه اعتبارات تخصیص یافته تسهیلاتی به بانکهای شهرستان اظهار داشت: سهمیه بانک کشاورزی 3 میلیارد و 800 میلیون تومان با معرفی 7 میلیارد و 250 میلیون تومان، سهمیه بانک ملی 5 میلیارد و 136 میلیون تومان با معرفی 9 میلیارد و 650 میلیون تومان، بانک سپه 3 میلیارد و 212 میلیون تومان با معرفی 2 میلیارد و 314 میلیون تومان، بانک رفاه  2 میلیارد و 568 میلیون تومان با معرفی 4 میلیارد و 740 میلیون تومان، بانک ملت 3 میلیارد و 212 میلیون تومان با معرفی 5 میلیارد و 914 میلیون تومان، بانک صاردات 2 میلیارد و 568 میلیون تومان با معرفی 4 میلیارد و 104 میلیون تومان، تجارت 3 میلیارد و 212 میلیون تومان با معرفی 4 میلیارد و 328 میلیون تومان، بانک توسعه تعاون و یک میلیاردو 928 میلیون تومان با معرفی 3 میلیارد و 800 میلیون تومان که جمع کل معرفی شدگان به بانکها 39 میلیارد و 520 میلیون تومان است. 

 

 69 طرح به کمیته فنی استان و بانکهای دهگلان معرفی شده اند


 مفاخری تعداد طرح های ارائه شده به کمیته فنی استان و بانکهای شهرستان را 69 مورد عنوان کرد و گفت: 30 طرح کمتر از 250 میلیون تومان تسهیلات  در شهرستان وجود دارد که به بانکهای دهگلان معرفی شده و نیاز به تایید و فرایند استانی ندارند که باید برای پرداخت آن سرعت عمل صورت گیرد اما طرح بالای 250 میلیون تومان به مصوبه و تایید کمیته فنی استان و شهرستان نیاز دارد. 


 وی افزود: فرصت در نظر گرفته شده برای متقاضی تسهیلات جهت تکمیل مدارک یک هفته وبرای بانکها یک ماه  برای بررسی واعلام نتیجه به متقاضی است.


 
مجری طرح اشتغال باید محرز شود


 رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه با اشاره به ایجاد اشتغال پایدار گفت: مجری طرح چه در شهر و روستا باید محرز شود.


 وی افزود: دستگاههای اجرایی باید از طریق مکاتبه فرد مجری طرح را به بخشداریهای معرفی کنند تا جلو سوء استفاده احتمالی از دریافت این تسهیلات گرفته شود.


مفاخری در ادامه گفت: کسانی که قبلا از این تسهیلات استفاده کرده اند نباید دوباره اقدام به دریافت نمایند و اولویت پرداخت این تسهیلات با افراد بیکار،  فارغ التحصیلان دانشگاهی بیکار و کسانی است  که تاکنون موفق به دریافت تهسهیلات نشده اند.

 

انتهای پیام/
 برچسب ها :

ایجا اشتغالاختصاص 26 میلیارد تومان به طرح های اشتغالزا دردهگلانمعرفی 30 به بانکهاب دهگلان

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Dehgolansheyda Telegran Channel

ADS In Website

::. آخرین اخبار .::
::. پربازدیدترین های یک ماه اخیر .::