شنبه 20 آبان 1396 / 11:07|کد خبر : 1778|گروه : اجتماعی

درد دل مردم دهگلان بانماینده شهرستانهای قروه و دهگلان/ بعضی مدیران دهگلان جوابگوی مردم نیستند

درد دل مردم دهگلان بانماینده شهرستانهای قروه و دهگلان/ بعضی مدیران دهگلان جوابگوی مردم نیستند

مردم دهگلان ضمن ابراز نگرانی از بعضی مسئولین ادارات شهرستان خواستار جابجایی آنان شدند


 به گزارش خبرنگار دهگلان شیدا، مردم شهرستان دهگلان در مسجد دهگلان ضمن درد دل از عدم پاسخگویی بعضی مسئولین ادارات دهگلان و بداخلاقی آنان با ارباب رجوع از نماینده قروه و دهگلان خواستند که این مسئله را به آنان گوشزد نمایند.


  یکی از شهروندان دهگلانی خطاب به نماینده قروه و دهگلان گفت: کسانی که در این شهرستان رئیس اداره هستند باید درمیان این مردم زندگی کنند تا بهتر بتوانند مشکلات مردم را احساس کنند.


 
 وی افزود: متاسفانه بعضی ار مدیران ادارات برخوردشان با ارباب رجوع خوب نیست و چونکه محل زندگیشان ایجنا نیست مشکلات مردم را احساس نکرده  و به دردل وحل مشکل مردم محروم این شهرستان گوش نمی دهند.

 

 نماینده قروه و دهگلان


 مدیران باید درمیان همین مردم زندگی کنند و تلاش ما این است که اگر مدیران ومسئولین ادارات در میان مردم دهگلان زندگی نکنند وپروازی هستند در اسرع وقت جابجا می شوند.

 

 مرادی گفت: مردم شهرستان باید بدانند که من در حق مردم  این دو شهرستان هیچگونه خیانتی نکرده ام و به مردم این حوزه دروغ نگفتم  وبا مدیران شهرستان کار می شود وکسانی که از عهده کار برنیایند جابجا خواهند شد.


 وی افزود: مردم دهگلان نیازمند مدیران درد آشنا به مشکلات هستند  که متاسفانه بعضی از آنان در پی قدر ت ومنصب هستند وهیچوقت به آنان میدان داده نخواهد شد.

 

تغییر در جابجایی مکان پرداخت اعتبار دلیل تاخیر در پردات اعتبار سامانه انتقال آب کشاورزی 40 خانوار روستای سرنجیانه است 

 

 یکی از کشاورزان روستای سرنجیانه ضمن نگرانی  شدید گفت: ما 40 خانوار این روستا سامانه انتقال آب کشاورزی انجام دادیم که جهاد کشاورزی می گوید بودجه برگشت خورده است.

 

ساروقی مدیر جهاد کشاورزی دهگلان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: پروژه سامانه انتقال آب کشاورزی روستای سرنجیانه انجام می شود اما تاخیر دریافت اعتبار بخاطر تغییرات محکان پرداخت بوده است که در سال 95 قرار شد این بودجه از طریق بانک کشاورزی تامین شود اما در سال 96 این بودجه به صندوق توسعه بخش کشاورزی انتقال یافته و پرداخت آن بخاطر این جابجایی زمانبر است و باعث تاخیر درپرداخت آن شده است.

 

بیمه خسارت کشاورزان پرداخت نشده است 

 نماینده شهرستانهای قروه و دهگلان با اشاره به نگرانی  کشاورزان از عدم پرداخت بیمه کشاورزی گفت: در سنوات قبل  برای پرداخت خسارت بیمه ردیف بودجه تعریف نشده بود اما امسال ردیف بودجه درنظر گرفته شده تا بیمه بتواند خسارت کشاورزان را پرداخت نماید

 
دبستان کوثر دهگلان ظرفیت دانش آموزان ابتدایی را ندارد


یکی از والدین دانش آموزان ابتدایی مدرسه کوثر دهگلان ضمن نگرانی شدید از وضعیت مکان آموزشی در دهگلان گفت: در این مدرسه و اکثر مدارس دهگلان 35 دانش آموز در یک کلاس هستند که این برای دانش بسیار مشکل است و خواستار پیگیری وحل این مشکل شدند.

 

برای پیگیری و حل این مشکل با مراجعه به دبستان دخترانه کوثر دهگلان مفاخری معاون این دبستان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: دبستان کوثر دهگلان در هر کلاس ظرفیت بیش از 30 نفر دانش آموز را دارد و این مدرسه از نظر ظرفیت هیچگونه مشکلی ندارد. 

 

 وی در ادامه گفت: در کلاسهای درس ما پایه ششم 25 نفری، پایه پنجم 27 و 28 نفری، پایه چهارم 17 و 19، پایه سوم 21 نفره، پایه دوم 19 نفره و پایه اول 24 نفری می باشد و کلاسهای این مدرسه ظرفیت 30 نفر را دارند.

 

انتهای پیامبرچسب ها :

دردل مردم دهگلان با نمایندهعدم پرداخت بیمه کشاورزیعدم پاسخگویی بعضی مدیران به مردم

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Dehgolansheyda Telegran Channel

ADS In Website

::. آخرین اخبار .::
::. پربازدیدترین های یک ماه اخیر .::