جمعه 19 آبان 1396 / 17:09|کد خبر : 1777|گروه : اجتماعی

نماینده قروه ودهگلان در مجلس شورای اسلامی:

تا یک ماه دیگر تغییرات مدیریتی در دهگلان صورت می گیرد/استفاده لاستیک بارز از وامهای تبصره دار منطقه و عدم بکار گیری جوانان دهگلان

تا یک ماه دیگر تغییرات  مدیریتی در دهگلان صورت می گیرد/استفاده لاستیک بارز از وامهای تبصره دار  منطقه و عدم  بکار گیری جوانان دهگلان

نماینده شهرستانهای قروه ودهگلان در مسجد جامع دهگلان گفت: مدیرانی که که تردد میکنند ودرمیان مردم شهرستان نیستند جابجا می شوند.


 به گزارش خبرنگار دهگلان شیدا، علی محمد مرادی نماینده  مردم قروه و دهگلان ظهر امروز در مسجد جامع این شهر ضمن تسلیت اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین با اشاره به آیات قرآنی که خطاب به مسلمانان می فرماید ای انسان چرا در مقابل وعده ای که می دهید به آن عمل نمی کنید .


 وی افزود: حرف زدن و عمل کردن به آن شرط مسلمانی است و هر حرفی که زده شود باید به آن عمل شود و قول وحرف باید همخوانی داشته باشد. مدیرانی که در میان مردم نیستند باید جابجا شوند


 نماینده قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تردد مدیران غیر بومی در شهرستان دهگلان گفت: تا یکماه دیگر وضعیت مدیریتی شهرستان مشخص می شود.


 وی افزود: تغییرات مدیریتی در شهرستان لازم است و مدیر باید دلسوز مردم باشد و مدیران پروازی که درمیان مردم نیستند جابجا می شوند.


 
کار خانه لاستیک بارز از امکانات دهگلان استفاده می کند و از استخدام جوانان این شهرستان خود داری می کند

 

 علی محمد مردای با اشاره به عدم بکار گیری جوان شهرستان دهگلان در لاستیک بارز گفت: این کارخانه ای تخفیف مالیاتی 12 ساله  و امکانات و  وامهای  تبصره دار این شهرستان استفاده می کند اما از بکارگیری جوانان دهگلان خود داری می کند.


 وی افزود: دستهای افراد خودی در کار است که مانع بکار گیری جوانان دهگلان در بارز می شوند  به امید خدا تا یک ماه آینده این دستها قطع خواهد شد.


  
با تعطیلی کارخانه ذوب آهن کردستان 400 نفر بیکار شدند


 مرادی با اشاره به تعطیلی کارخانه ذوب آهن کردستان گفت: با تعطیلی این کارخانه هیچگونه اشتغالی برای جوان این دو شهرستان فراهم نشد و 400 نفر هم بیکار شدند.


 وی افزود: تعطیلی کارخانه ذوب آهن کردستان نتیجه مانور افرادی در سنوات گذشته بود  که کار گروهی راتعطیل کردند و فقط در فکر اطرافیان و عده ای خاص بودند.


 نماینده قروه و دهگلان گفت: برای جبران این مشکل تلاش شده که کارخانه زنجیره فولاد به دو شهرستان آورده شود  وبرای اینکار 330 هکتار زمین تملک شده که متاسفانه توسط افراد خودی با کار شکنی مواجه شده است.


سامانه انتقال آب شرب قروه دهگلان از سد قوچم  سال آینده شروع خواهد شد 


نماینده مردم قروه و دهگلان با اشاره به بحران آب در دنیا گفت: اگر نتوانیم آب را مدیریت کنیم دچار معضل بزرگی در آینده خواهیم شد.


 
 وی با اشاره به کمبود آب شرب در قروه و حفر 9 حلقه چاه آب گفت: آب شرب دو شهرستان از سد قوچم تخصیص یافته است  و در سال آینده سامانه انتقال  آب از این سد در منطقه شروع می شود.


 سد سنگ سیاه ظرفیت 33 میلون متر مکعب آب را دارد

 مردای با اشاره به ظرفیت 33 میلیون متر مکعبی آب سد سنگ سیاه گفت: در حال حاضر تنها 10 میلیون متر مکعب آب در این سد وجود دارد و 23 میلیون متر مکعب آب از سد ژاوه  جهت تغذیه دشتهای قروه و دهگلان به سنگ سیاه انتقال می یابد.


وی در ادامه گفت: پنج هزار هکتار از زمینهای کشاورزی پایین دست سد سورال برای استفاده از آب آن تخصیص یافته  وبا رئیس جمهور رایزنی شده که اجازه آب این سد به جای دیگر داده نمی شود باید مورد اسفاده کشاورزی شهرستان دهگلان قرار گیرد.

 

 بیشتراز 20 سد کردستان مدیریتش دست ما نیست


 نماینده قروه  و دهگلان گفت: در استان کردستان بیش از 20 سد آبی وجود دارد که متاسفانه مدیریت آنها دست ما نیست و کسی در سنوات گذشته نبوده که  از منابع آبی ما دفاع کند و آبهای ما در واقع به تاراج رفته است.


 
 3 میلیارد و700 میلون تومان برای ورزش دهگلان اختصاص داده شده است

 

 نماینده مردم دهگلان و قروه با اشاره به مشکلات و کمبود های ورزش دهگلان گفت: در سنوات گذشته 53 میلون تومان برای ورزش دهگلان اختصاص می یافت اما  امسال مبلغ 3 میلیارد و 700 میلیون تومان برای حل مشکلات ورزشی شهرستان اختصاص یافته است.


 وی افزود: برای شهر بلبان آباد مبلغ 800 میلیون تومان اعتبار جذب شده تا سالن ورزشی در این شهر احداث شود.


 
 140 میلیارد تومان برای راه آهن همدان- سنندج


 مرادی با اشاره به راههای روستایی دهگلان گفت:با توجه به اینکه تاکنون اعتباری برا این راهها در نظر گرفته نشده و در حال حاضر 50 کیلومتر راه روستایی شهرستان به صورت قرضی  درددست پیمانکار مشغول بکار هستند.


 وی  افزود : برای راه آهن همدان به سنندج مبلغ 140 میلیارد تومان هزینه می شود تا این دومسیر بهم وصل شوند.

انتهای پیام/

 

 برچسب ها :

تغییرات مدیریتی دهگلانعدم بکار گیری جوانان دهگلان درلاستیک بارزتعطیلی کارخانه ذوب آهن کردستان

نظرات کاربران :

رسولی [جمعه 19 آبان 1396 | 19:21] پاسخ

دمتگرم نماینده دلسوز و صادق مردم

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Dehgolansheyda Telegran Channel
::. آخرین اخبار .::
::. پربازدیدترین های یک ماه اخیر .::